| Maria_Bianca_1994_U57b a întrebat:

Stie cineva cat vine avans prima luna la abonament Orange?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Colegii nostri din magazinele Orange iti pot oferi informatii despre taxe, in functie de abonamentul ales. Gaseste cel mai apropiat magazin Orange fata de locul in care te afli, aici www.orange.ro/shop-locator/.
O zi buna,
Orange helper

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Costul abonamentului si cat ai depasit. Daca ai depasit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avans? ce avans?
iti vine pretul abonamentului si costul suplimentar in caz ca l ai facut

| Maria_Bianca_1994_U57b explică (pentru darrio2007):

Nu ma reream la costul suplimentar. Mi.au spus de cei de la Orange ca in prima luna o sa imi vina putin avans dar ar in prima luna. Si poate
stie cineva