| zZzkKk a întrebat:

Stie cineva daca telefonul Samsung Galaxy J7 2017 este rezistent la apa? De exemplu, daca il scap in toaleta, oare mai am ce face cu el? Vreau raspunsuri serioase!

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O sa il pui la uscat si te rogi sa nu se oxideze in interiorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este rezistent la apa.

| TheRealFantasy a răspuns:

Are certificat IP54, asta in engleza ar fi "splash resistant", deci rezista doar la o ploaie mai nasoala eventual dar nu la adancime in apa.
Daca il scapi in toaleta si il iei inapoi in timp si sa il usuci(nu cu feonul) ai o sansa, poate, sa mai mearga...

| Chiturlea_Razvan_1998 a răspuns:

Da este, eu unul am si acum j 7 si ma mulțumește, atâta sa nu il lasi un timp lung in apa

| Eduardome a răspuns:

Nu dar iPhone 7 sau Samsung s7 este rezistend

\

| Ly_Li_1980 a răspuns:

Este rezistent...a cazut in lac si functioneaza Facebook