| Amg33 a întrebat:

Stie cineva de ce tot primesc apeluri de la Serviciul cu clienți?

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Raspunde si vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai penalizari, poate ai intarziat cu plata, poate vor sa te anunte de ofertele noi, sunt multe motive.

| iKaiju a răspuns:

Poate ca la tine e altceva dar eu dupa antrenament cand mi am verificat telefon u aveam ceva gen 30 de apeluri de la ei si dupa cand am raspund m-a intrebat cineva daca vreau sa aflu mai multe informatii despre noua lor oferta :/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care serviciu de clienți, ai cărei companii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa îți audă vocea

| darrio2007 a răspuns:

De unde?

| Amg33 explică (pentru anonim_4396):

Nu am abonament sau ceva de genul, cred ca suna pentru oferta lor