| TheAngel12 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot cumpara Samsung galaxy s4 noul model sau cand ar putea aparea pe vreun site de telefoane pretul la el? va multumesc si dau funda:*

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai..deabea a fost anuntat acum 3 zile.
Se va lansa la sfarsitul lui aprilie, ceea ce va insemna ca in Romania va aparea cu cateva zile inainte de pasti!
Pretul nu este cunoscut. Se vorbeste despre 579$ (1950Ron), dar acel pret este fara taxe si fara adaos de magazin - Oricum, daca ar fi la 1950Ron, asta ar insemna sa se vanda doar cu 100Ron mai scump decat actualul S3..nu prea ar avea logica. Cel mai probabil preturile la lansarea in Romania vor incepe de la 2300Ronwinking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam peste o luna cred... probabil va fi 2300-2500 ron

| Faranume05 a răspuns:

Da,cauta si urmareste site-ul official SAMSUNG ROMANIA >>> http://www.samsung.com/ro/#latest-home