| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar vreau sa stiu de ce am screen bleeding la iphone-ul meu 4(screen bleeding=scapari de lumina)stiu ca cel mai probabil sa imi repar telefonul este sa il duc in service dar as vrea sa stiu de ce exista acele scapari de lumina, din ce cauza pe mine nu ma deranjeaza deoarece nu sunt asa mari sunt pe marginile ecranului cam 3-4 la numar(se vad doar pe ecran black-negru!) si as mai vrea sa stiu cat la suta din iphone-uri aprox. mai au aceasta problema si bineanteles daca intampinati si voi aceasta problema la telefoanele voastre... DAU FUNDA SI VOT! big grin

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Problema vine de la prea multa presiune exercitata pe display-ul telefonului, alta data incearca sa nu te mai asezi pe el, sau daca esti la cativa metri de pat sa-l arunci pe el.