| Julyett a întrebat:

Sunt in rețeaua cosmote. Trebuie sa plec in Danemarca si am o întrebare. Pot folosi minutele si mesajele care le am din extraoptiune vorbind cu cei din tara? (Tot in cosmote) am o prietena care mi- spus ca le folosește normal ca si cum ar fi in tara. Este posibil?

1 răspuns:
| Roarrrrr a răspuns:

Probabil ca se poate, dar mai bine suna la ei si intereseaza-te. Daca nu sunt valabile pentru afara, iti consuma minutele si tie, dar si alor tai.