| Julienne a întrebat:

Urmeaza sa fac o calatorie in Anglia si doresc sa imi iau cartela de Cosmote cu mine sa pot tine legatura cu familia. Imi puteti spune daca voi putea folosi minutele si mesajele din extraoptiune odata ajuns in Anglia? La ce tarif? Dar persoanele din tara care doresc sa ma contacteze, cum vor putea face asta?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Intra in pagina oficiala cosmote si vei vedea tarifele, O sa fii pe plan international si nu cred ca vei avea extraoptiune odata cand parasesti Romania