| Antonia23K a întrebat:

Sunt telefoanele de pe eMAG fake?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Emag este o firma serioasa care nu-si permite sa vanda telefoane sau marfa fake, fiindca poate fii data in judecata.
In plus, ei ofera garantie la marfa cumparata.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| aXy99 a răspuns:

Depinde cine le vinde. Daca sunt vandute de eMAG nu vor fi fake.

| Brizbriz a răspuns:

IN NICI UN CAZ
eMAG nu si-ar permite NICIODATA sa vanda telefoane fake
iar firmele care vand prin eMAG nu si-ar permite sa faca eMAG-ul de ras (ca raman fara contract si fara vanzari prin eMAG)

eu in general cumpar NUMAI prin eMAG, rar ma duc la altele ca, compari.ro, Amazon sau EBay, si numai, daca, chiar nu gasesc la eMAG

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, eMAG e firma pe bune, nu face așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Sunt cei mai seriosi de pe piata la ora actuala.
Am cumparat multe produse de la ei si toate au fost originale si calitative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fake. Cu condiția sa fie vândute de eMAG și nu partener eMAG.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Stiu pe cineva care și-a luat un telefon de 4000 de lei de la ei și când a deschis cutia erau încărcătoarelaughing)Trebuie să ai grijă să scrie "vândut și cumpărat de Emag" că la persoana respectiva scria altă firmă. În rest nu am auzit reclamații)))