| blintzz a întrebat:

Telefonul meu Samsung galaxy s3 are spart geam-ul de protectie... l-am scapat de 2 ori.Primadata S-a crapat putin si a 2 oara s-a spart intr-o linie de sus pana jos si s-a stins. Dece s-a stins asa trebuie cand se sparte geam-ul sau s-a spart si display-ul...straight face

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Orice as raspunde tot la un service GSM iti poate spune. eu am vazut si ecrane crapate dar care inca functionau unde erau intregi probabil al tau s-a deconectat cumva. cumperi o carcasa noua si mergi la un servis sau invers

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Cel mai bine afli la un service GSM, poate doar s-a slabit vreun contact si nu mai e alimentat, poate e spart/fisurat.
Oricum, ceva sigur nu poate sa iti spuna nimeni pana nu il desface sa vada efectiv.

| blintzz explică:

Se sparge geam-ul. Am gresit laughing