| Daryus_Ade_1999 a întrebat:

Am o intrebare: Mi-am scapat telefonul pe jos am un Samsung galaxy s2 si mi-sa crapat putin in partea stanga ce pot sa fac cetrebe schimbat geamul sau? Telefonul merge nu are nimic si acolo unde e putin spart merge dar vreau sa il fac!

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Trebuie schimbata doar sticla protectoare. Ecranul si panoul touch nu cred ca au nimic deodata ce ai spus ca functioneaza perfect iar spartura este doar in colt. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Se poate ca acea crapatura sa se extinda cum s-a intamplat cu telefonul unui coleg de-al meu laughing, schimba-i sticla, altceva nu ai ce-i facewinking