| MTSimo a întrebat:

Știți dacă anul acesta de Black Friday, Samsung J5 din 2016 va fi la reducere? In special la eMAG?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Majoritatea telefoanelor o sa aiba o reducere "semnificativa" (pentru ei cel putin). Gasesti aici o lista cu magazinele participante si ofertele pe site-urile lor:
http://www.intimp.ro/black-friday-magazine-participante/

| untu a răspuns:

Este posibil sa fie reducere de black friday de la EMAG incepand din 18 noiembrie 2016!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil, da, va fi.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cel mai probabil va fi. N-avem de unde sti, insa atunci cand va fi Black Friday iti recomand sa vizitezi mai multe site-uri, poate gasesti o oferta si mai buna decat cea de la eMAG.