| ș53fan a întrebat:

Știți de promoția aceea de la Vodafone cum că dacă te conectezi la 2777 cu un prieten trimițând numărul acestuia la 2777 primiti la fiecare 2 săptămâni bonusul acumulat de fiecare! La mine însă are loc o problemă:M-am asociat cu acel prieten, însă când dau mesaj la 2777 cu INFO la mine scrie că nu am acumulat nimic, iar la prieten zice că a acumulat 15360 MB! Întrebarea mea este:La mine de ce apare că nu am acumulat nimic? Să apară oare după ce primes acel bonus de la prieten?, Sper că ați înțeles! Mulțumesc!

1 răspuns:
| SinguraticSingur2003 a răspuns:

Bună, cred ca ar trebui sa îl întrebi pe prietenul tău dacă și lui ii se întâmplă la fel.Și eu am avut promotia aceea și la mine funcționa totul bine.