| Nelu27englezu a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Alcatel ot 991 si am instalat un joc si acuma vreau sa--l sterg

cum sa--l sterg?

dau funda

2 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Incearca functia: aplicatii si la pictograma dezinstalari cauti jocul si-l dezinstalezi sau ti apasat pe pictograma cu jocul si-l arunci in cosul de gunoi (sus pe ecran iti apare un cos de gunoi cand apesi pe o pictograma de pe ecran). Mult succes!

| xTheMotherfuckerDevil a răspuns:

Intrii in setari, intrii in Aplicatii, si dai Gestionare aplicatii, intrii pe aplicatia pe care vrei s-o stergi si dai dezinstalare. Funda?