| Ionut659 a întrebat:

TPU am fost utilizator LG, Samsung iar acum sunt Xiaomi, aș vrea să încerce și Apple dar nu prea am auzit lucruri bune despre telefoanele lor mai ales că au prețuri mari. Poate că îmi va place Apple mai mult decât toate firmele de telefoane menționate mai sus. Telefonul meu în momentul actual este un Xiaomi redim note 8 pro, ce telefon Apple ar fi mai bun?

Răspuns Câştigător
| Deea432567 a răspuns:

Recomand să citești niște recenzii de genul https://oferta9.ro/cel-mai-bun-telefon/ unde vei vedea comparații si păreri are unor oameni experți în domeniu.

Eu personal nu aș da Xiaomi pe Apple. Sunt fan mare al telefoanelor Xiaomi și mi se pare că oferă foarte multe la un preț decent.
Dar în același timp aș fi ipocrit să zic că telefoane de la Apple nu sunt bune.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai bani de aruncat aiurea? Hai sa iti dau un pont de milioane - fii baiat destept si tine Note 8 Pro-ul, eventual schimba-i bateria, si baga frumos un Android 10 sau 11 de la baieti, vei simti ca ai un cu totul alt telefon. Here you go, cu placere: https://forum.xda-developers.com/......othe.9295/

| Legion7X a răspuns:

Iphone 12, sau 11, amândouă sunt bune. Acum depinde cum se înimerește dacă vreodată întâmpini ceva nesatisfăcător.