| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine se pricepe la telefoanele de ultima generație. Care este in momentul actual pe piata cel mai bun telefon de la Samsung și Apple?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E si greu tare
ultimul model si cel mai performant de la Apple e iphone 13 pro max
iar la Samsung e Samsung S22 ultra

| relian a răspuns:

Care is cele mai bune? Alea ultimile, normal, logic zii cum vrei.

| Brizbriz a răspuns:

NUSH, eu mi-am luat un StarTrek comunicator, generatia 3128, ultima generatie inainte de brain implants, si are de toate, inclusiv, pot sa ma duc in trecut si sa il omor pe Hitler, da' imi e prea multa lene (sufar de lene cronica in faza terminala)hee hee

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.apple.com/iphone-13-pro/specs/
https://www.samsung.com/ro/smartphones/galaxy-s22-ultra/specs/
daca as avea bani si ar fi sa aleg, obiectiv (nu subiectiv, ca TAMPENIA de Apple nu are buton de back)
atunci as alege Samsung, bate la toate capitolele Apple la telefonul de top (camera(10x zoom optic), rezolutie, marimea ecranului, raport ecran marimea telefonului, pen, etc.)
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11251&idPhone2=11089#diff-

| User1234567891234567 a răspuns:

Pai iphone 13 e cel actual pe piata de ultima generatie din cate stiu eu.

| darky01 a răspuns:

IPhone 13 Pro e cel mai bun de la Apple, iar mereu cel mai nou iPhone o sa fie cel mai bun. La Samsung difera de gama, ei au Galaxy, A,, Note, etc. Dintre toate gamele cea mai buna este Galaxy si ultimul model este cel mai bun si aici