| SamsungElectronics a întrebat:

Telefoane Apple sunt mai populare decât telefoanele cu Android, de exemplu Samsung, Xiaomi, Sony Xperia, Huawei și multe altele?

Voi ce ziceți?

Eu zic ca nu.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Telefoane Apple sunt mai populare decât telefoanele cu Android ...Eu zic ca nu.~

da, ai dreptate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| MandruMatei a răspuns:

Eu am trecut de la Apple la Huawei si nu imi pare rau. E mai rezistent, are baterie mai buna si calitatea pozelor e superioara. Am Mate p50 pro si recomand. Si poti oricum sa descarci aplicatiile de la google prin gbox.