| andreeadragalasa11 a întrebat:

TPU Mi-am cumparat alactel smartphone 858 si vreau sa imi descarc aplicatia talking tom si nutsiu nici sait-uri de unde sa o descarc nci unde bag in cal telefonul
FUNDA FUNDA VA ROOG DAU ORICUI MA AJUTA kiss

~Funda~

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Daca este cu Android (si chiar cred ca este cu acest sistem de operare), n-ai observat cumva o aplicatie numita Google Play Store (sau Magazin Play daca ai telefonul in romana).
Nu te-ai intrebat vreo data ce ar face acea aplicatie?

Touch-it! Acum sper sa nu te doara degetele sa-ti faci un cont Google (sau sa te loghezi daca ai deja)...

OAMENI BUNI: tehnologia a evoluat, nu mai folosim cabluri de date ca sa transferam aplicatia de pe PC (ce am downloadat-o de pe nu stiu eu ce site) ca s-o instalam in telefon!
Acum cu ajutorul unui magazin virtual instalam pe gratis (pe Android 75% din aplicatii sunt gratuite) sau le cumparam (variantele pro de multe ori, sau fara ad-uri).

BAFTA!winking

1 răspuns:
| Uzylik a răspuns:

Intra p theme9 descarci ce vrei pentru orice teleefon si dupa aceia trimiti prin blutooth sau cablu d date si instalezi aplicatia... app acolo st foarte multe aplicati pentru smartphone