| GulDan a întrebat:

Un prieten vrea sa-l ajut sa isi faca abonament la telefon ca trebuie sa ai 18 ani.Credeti ca merge sa fac pe buletinu meu si apoi sa schimbam pe numele lui? sau nu stiu exact ce vrea sa faca dar are nevoie doar de un buletin. Sper ca nu ma fraiereste!

5 răspunsuri:
| cosmincuriosu97 a răspuns:

Mai bine nu il ajuta ca dupa poate sa consume mult si sa-ti vina tie facturile.

| Strangerr a răspuns:

Nu il ajuta cu asta! Eu nu indemn oamenii sa nu isi ajute prietenii, insa asta e prea mult.E foarte periculos pentru ca daca faci abonamentul pe numele tau si el zice ca va plati el facturile si apoi se hotaraste sa nu le mai plateasca tu vei avea mari probleme si va trebui sa le platesti tu.

| GulDan explică (pentru Strangerr):

Dar daca nu le platesc ce patesc?

| Overom a răspuns:

laughing doar sa fi prea prost sa faci asa ceva el poate consuna cat vrea si platile ti-e iti vin ca telefonul e cumparat pe numele tau rolling on the floor) si nu ii poti face nimic daca vin platile pe numele tau.

| Strangerr a răspuns (pentru GulDan):

Poti ajunge sa fi dat in judecata daca nu achiti facturile.