| sobyta19 a întrebat:

Unde as putea sa deblochez un telefon Orange reyo dupa imei?

3 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Intr-un service autorizat.

| Don714 a răspuns:

Du-te la un magazing Orange si spune-le ca ai un telefon Orange si ca e blocat si til deblocheaza ei costa cam 20-30 ron ca si eu am patit asa ceva sau si mai putin prertu e in functie de telefon si de performanta lui. FUNDA?

| FsH a răspuns:

Pe ebay gasesti coduri de deblocare... iar daca cauti o husa pentru el gasesti la : http://www.foliisihuse.ro/ro/312-husa-silicon-gel-tpu-orange-reyo.html