| Puddinca965 a întrebat:

Unde este ACUMULATOR... Atunci cand imi pun sa.mi arate procentul bateriei
Dau funda... Am un Samsung galaxy s3 mini i8200 si are versiunea noua de android 4.2.2
Dau funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Daca te referi: Cum sa-ti afisezi cata baterie are telefonul:

Mergi la Setari > Mai multe (in coltul din dreapta) > Baterie, iar acolo bifeaza "Afisare procentaj baterie".

Daca la asta te refereai... Nu stiu despre ce acumulator te referi.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai pune mana pe cartea aia de romana!

| TheCosmin02 a răspuns:

Scuze, dar nu am inteles intrebarea. cum adica "Unde este ACUMULATOR... Atunci cand imi pun sa-mi arate procentul bateriei "?