| Tatiana1098 a întrebat:

Unde gasesc o cartela microsim si cam cat costa?

3 răspunsuri:
| fkyuc a răspuns:

Nu trebuie sa o gasesti, doar iti iei simul tau si te duci la persoanele care il taie, din sim face microsim in 2 minute

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problemahee hee.Mi-am luat un telefon nou si imi trebuia microsim.Trebuie sa te duci la Orange ca sa iti taie cartela.Au un apart special pentru asa.Dar te sfatuiesc sa iti scrii toate numerele pe o foaie undeva ca nu o sa mai ai nici macar un numar in telefonhee hee. Sper ca te-am ajutat:*

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru XxXNotForKiidsXxX):

Nu mai stiu daca am dat bani dar totusi de siguranta sa iti iei niste bani la tine