| LMED97 a întrebat:

Unde imi pot face asigurare la telefon? In afara de Orange,cosmote, Vodafone.

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cu asigurarea este mai complicat, la Vodafone, Orange sau de unde l-ai cumparat poti face asigurarea (asta daca se ocupa si cu asigurari) in max 29 de zile de la cumpararea telefonului, asigurarea nu este data de exemplu : de Vodafone ei doar te ajuta sa inchei un contract, in cazul Vodafone cu compania,, Marsh", Din cate stiu eu nu poti face si altfel asigurare la telefonul mobil.