| Vijai97 a întrebat:

Urgeeent. Am si eu o problema cu un s7. Imi cere sa ii dau actualizarea soft, iar dupa ce se descarca tot fisierul, se stinge telefonul si se incarca o chestie d aia si dupa se deschide un ecran albastru cu un Android pe el iar acolo se incarca pana la 23% dupa care imi apare un triunghi galben cu un semn de exlamare si mi se deschide telefonul la loc. Si pe de a parte telefonul meu merge cam greu, se mai blocheaza

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai baterie de ajuns. Trebuie ca bateria sa fie incarcata cel putin 30 %.

| Vijai97 explică (pentru darrio2007):

Am baterieee