| Holgo a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu pc-ul.
Cand aprind calculatorul mi se vad diferite culori pe ecran asta se intampla inainte sa porneasca windows-ul si dupa, iar nici rezolutia nu o pot schimba de la 640x480, tin sa precizez ca nu e de la monitor pentru ca pe Tv merge bine.
Iar cateodata mi se blocheaza la windows starting. Iar in hardware apare placa video cu un semn exclamarii galben am incercat reinstall dar tot asa apare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca se duce placa video!
Te avertizeaza!
Cred ca trebuie sa cumperi alta placa video!
Succes!

| johnnyboby a răspuns:

Daca ai windows xp e problema cu driverul video incearca sa instalezi driverul de la placa video si se rezolva.