| BuBuulicious a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. orice program as accesa imi apare jos in bara un triunghi galben cu un "!" care spune ca fisierul e corrupt sau nu poate fi citit.Help! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| XFreeX a răspuns:

aaaaa
ai memoria virtuala slaba trebuie sa mai stergi din jocurile sau aplicatiile ce ocupa memoria virtuala cum ar fi GTA metin NFS si alte aplicatii ca acestea sper ca ai inteles

2 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Si la mine a aparut un timp asa, dupa a trecutbig grinbig grin

| BuBuulicious explică:

Da am inteles. Merci :*.