| cosmina1998 a întrebat:

Urgent! am nevoie si eu de o explicatie/lamurirebatting eyelashes deci am S2 plus si activez netul, am net nelimitat, doar ca nu merge..deci il activez dar nu imi apare acolo sus cum ca ar avea o viteza-3G - sau mai stiu si eu, ...va rogg. ajutati-ma.
nu stiu ce sa ii mai fac.sad si am nevoie,,

1 răspuns:
| 0123456789102003 a răspuns:

Pe ce retea daca e pe digi intra in setari dai click pe mai multe si acolo dai la puncte de acces si in primele doua cadrane scrii internet sau poti vedea pe youtube clipul cautandul cu denumirea 3G digi internet setari pentru android