| blackbuttefly a întrebat:

Azi mi-am bagat extraoptiunea webn walk. Zice ca am net nelimitat o luna dar o colega zice ca am net nelimitat doar pe anumite site-uri si mai zice ca daca intru pe google imi ia din netul meu. Faceti-ma sa inteleg. Va rogg. Am nevoie urgent de raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| mDiana a răspuns:

Depinde de rețea. De obicei web'n'walk este cum a zis colega ta. Trebuie sa ai un portal special al rețelei tale de telefonie mobilă și de acolo intrii "moca". În rest se ia din net-ul tău. Sau se mai poate să mergă numai anumite site-uri prin opțiunea ta. Depinde de rețea. Dacă ești pe cosmote: http://www.wnw.ro/ce_este_webnwalk.html. Trebuie să downloadezi Opera mini.