| blackbuttefly a întrebat:

Azi mi-am bagat extraoptiunea webn walk. Zice ca am net nelimitat o luna dar o colega zice ca am net nelimitat doar pe anumite site-uri si mai zice ca daca intru pe google imi ia din netul meu. Faceti-ma sa inteleg. Va rogg. Am nevoie urgent de raspunsurile voastre. Scuzati.mi categoria dar e cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| viitortatic a răspuns:

Salut,web n walk de la Frog?
Ai internet nelimitat la o viteza mica ( de exemplu nu poti asculta muzica pe youtube iar viteza de downloadare de pe internet e mica )
Poti accesa orice site doar ca vei avea o viteza mica
asta e tot

| blackbuttefly explică (pentru viitortatic):

Nu am cartela frog. cartela e normala. laughing:*

| viitortatic a răspuns (pentru blackbuttefly):

Fatooo happy Frog e reteauta, operatorul
alte exemple Orange, Vodafone, Cosmote
cred ca tu ai Frog, nu? Ei au asa ceva...
oricum ai inteles mesajul

3 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

Cu cine faci banking?