| Eugeniusu a întrebat:

Urgent! Mi-am descarcat aplicatia GTA-3, iar dupa ce mi-am descarcat jocul am incercat sa intru in el. A intrat in joc dar nimic, mi-a aparut negru pe ecran 5 secunde apoi mi-a iesit din aplicatie. straight face Nu stiu ce sa fac... Memorie am destula, jocul este compatibil cu telefonul pentru ca imi apare daca nu-mi este compatibil inainte de descarcare. Daca va ajuta cu ceva am telefon Samsung Galaxy Mini cu Android. vreau un link cu un site ceva de unde sa-l descarc, sau daca nu sa-mi explicati ce-i gresit la telefonul meu de nu-mi merge jocul care l-am descarcat eu. Dau funda la raspunsul corect si explicit care ma lamureste si pe mine, multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Este clar ca nu il poti face sa mearga, singura sansa e sa downloadezi din alta parte sau alta versiune. Este posibil ca acel joc sa nu mearga.

| Frank51 a răspuns:

Acum cateva zile un prieten de-al meu a descarcat GTA 3 pe tel. el are : SAmsung galaxy mini 2 prima oara cand a intrat nu i-a mers nici lui, dar mai tarziu nu stiu cum, sau dc. dar i-a mers tongue deci poate fii aceeasi problema si la tine, dar nu garantez big grin

| Eugeniusu explică (pentru Frank51):

Si ce ar trebui sa fac? Sa-l las asa descarcat in telefon si sa-l deschid peste ceva timp? El asa a facut? Nu cred ca stii de unde la descarcat, asa-i? big grin

| Frank51 a răspuns:

Pai lasa si tu jocu' pana maine si daca vezi ca maine nu iti intra in el atunci dezinstaleaza-l si cauta pe alt site, si nu stiu de unde l-a descarcat happy