| mahupetrisor a întrebat:

Utilizatori de Huawei P9 Lite 2017, ce parere aveti despre el?
Se misca bine pe date mobile(4G),video-uri,etc.
Isi merita banii?

4 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Da, isi merita.Il am de vreo saptamana si sunt multumit de el happy

| iwefgOficiall a răspuns:

Da se misca bine doar ca eu al folosesc pe digi 4g dar al are si fratele meu pe Vodafone merge bine dar sa nu al zapacesti cu updateuri la toate aplicatiile mai ales Facebook.
An rest pe mine la baterie ma tine si 3 zile.

| iwefgOficiall a răspuns:

Dar sa stii ca modelul normal p9 lite scoate mai multe puncte an bench marc testat de mine. chiar daca are 3 gb ram modelul 2017 e un pic mai slab.

| nitromonkey88 a răspuns:

P9Lite. Mai bine iei un Nokia. Se misca greu dupa cateva luni. (parerea mea), si nu e incarcat cu jocuri sau ceva. Adroid-ul e la pamant de la un timp, mai ales astea de la 4.0 la 5