| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI!

eu sunt pe abonament( Vodafone) si am dat la *100#, si am activat o optiune cu 50 de mb sa imi vina, si observ ca imi ia si bani, si chiar nu stiu cum sa o dezactivez!
Va rog, atunci chiar nu am stiut ce fac.
Pls help :*

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti vina ce? Dor de duca? Pai tu crezi ca serviciile sunt moca?

| meduzza a răspuns:

Nu am inteles mai nimic pentru ca incepi sa vorbesti la prezent si termini la trecut, dar presupunand ca vrei sa iti dezactivezi o optiune e foarte usor: suni la ei si le spui sa o dezactiveze. Succeshappy