| MaDuAnime97 a întrebat:

deci mi-am activat demult o optiune la vodafone, cu horoscopul zilnic.acum mi s-a terminat perioda libera si acum am abonament.as vrea sa mi-o dezactivez dar nu stiu cum...

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Cunosc acea optiune tongue
pentru dezactivare trimite catre acelasi numar de unde primesti acel mesaj cu "pentru a primi mesaje taxabile trebuie sa reincarci" in loc de horoscop-ul zilnic trimite mesajul STOPH catre acel numar.
asteapta pana in ziua urmatoare sau 2, 3 zile si vezi daca mai primesti mesajele respective.
daca nu functioneaza suna la relatii cu clientii si spune-le ca ai incercat dezactivarea si nu merge.rugandu-i sa iti dezactiveze ei acea optiune.
daca nu dezactivei si ai credit pe cartela vei fi taxat in fiecare saptamana mai exact vineri sau luni iti ia din credit costul mesajelor pe o saptamana intreaga.
daca nu ai credit vei primi mesajul de mai sus si cand vei incarca iti va veni iar horoscopul dar tot taxabil, pentru ca este un serviciu cu taxa.