| Baby_6413 a întrebat:

Am si eu o problema: aveam o oferta la telefon cu 400 min / sms si 50 min nat si am vrut sa o dezactivez si sa imi activez alta...si nu am stiut cum sa o dezactivez si am lasat-o asa si am activat-o si pe cealalta si acum le am pe amandoua si vreau sa mi-o dezactivez pe prima. va rog ajutati-ma! sunt pe vodafonebatting eyelashes. Ms :*

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai simplu suna la *222 relatii cu clientii si cere dezctivarea primei obtiuni.

3 răspunsuri:
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, se poate anula reactivarea.winking

| anduta160 a răspuns:

Poi anuleaza reactivarea...credthinking
...Nu stiu sigur parerea mea:*

| denisbidascu a răspuns:

Nu