| gabrielsearch a întrebat:

Va rog TPU ajutati-ma! Am un Nokia C5-03 si nu merge sa ma conectez la internet! Am 75 MB si cand ma conectez ori cu ei ori cu WLAN imi tot zice uneable to connect si packet data not connected sau ceva de genu! Deci care e problema ma dispera!
Mentionez ca sunt pe oranje! Va rog sa raspundeti cat mai repede! Si cu raspunsiri sigure! Dau Funda desigur! Va rog ajutati-ma!
Ca sunt disperat!
at wits' end big grin

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Du-te cu telefonul la un centru Orange să îţi facă setările sau la un centru GSM să se uite la mobilul tău. dacă ai făcut tu setările atunci e de vină cartela... Orange. Nuştiu sigur, du-te la GSM sau la Orange.

2 răspunsuri:
| butterfly3 a răspuns:

Buna. ai nevoie de setari big grin suna si tu la relatii cu clientii si cere ajutor ca nu stiu daca gasesti setarile pe site ca la cosmote big grin. sper sa gasesti o solutie happy

| ColoredLove a răspuns:

Nu dispera!
Trebuie sa primesti un mesaj cu setarile pentru internet. Depinde pe ce retea esti.
La Cosmote trimiti un mesaj fara text la numarul 6381. La Orange mi se pare ca de pe www.orange.ro se pot trimite setarile.:)