| Tristam a întrebat:

Am si eu o problema Dau o funda mare :X. Mi-am luat un Nokia n96 si cand vreau sa intru pe net nu imi da voie... Imi zice ceva cu Packet data... Packet data connection not avaible deci ma poate ajuta cineva? multumesc anticipat :X

Răspuns Câştigător
| GFStep a răspuns:

Salut, trebuie sa faci setarile de internet sau sa te conectezi la o retea wi-fi.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

FĂ/refă setările pentru internet - vezi Manualul/Ghidul telefonului la linkul :
http://download.fds-ncom.nokia.com/......_UG_ro.pdf

Dacă NU te descurci, eventual, mergi la un Service sau la o reprezentanţă a operatorului de telefonie.

| Alin4uuu a răspuns:

Trebuie sai faci setarile pentru net

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Ai internet pe cartela? Sau e conectat la WI-FI? Daca nu iti dai tu seama.