| SCosmin a întrebat:

Am un Nokia n80.De curand mi-am schimbat modemul la pc cu unu router wirlees.Am incercat sa vad daca merge wi fi la Nokia n80 si cand ma conectez la wi -fi(la web) spune( Wlan:Unable to connect. Wlan network not found! Am facut toate setarile si degeaba! P.S A mers sa ma conectez doar o sg data pe net cu wi-fi! Va rog ajutati-ma daca stiiti! Dau funda+vot!

1 răspuns:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Verifica daca nu ai parola la router. Uite acest film care te va ajuta:http://www.youtube.com/watch?v=dnKYFeZjtCE&feature=related