| vLaDz a întrebat:

am primit de curand un Nokia X3 si am internet de la Romtelecom si cand ma contectez de pe telefon prin WLAN si intru pe internet imi spune "Subcride to packet data first" si apoi "Link not avaible".Imi puteti da o solutie?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Cand se deschide browserul parca te pune sa alegi de unde vrei sa foloseasca datele, de pe cartela sau WiFi. Selecteaza WiFi.

| vLaDz explică (pentru MadalinNedelcu):

Si apoi spune"Failed to connect to the Internet"
java.io.IO Excepption:Errror occured whilst opening connection

| vLaDz explică:

STie cineva va rog?