| iulain13 a întrebat:

Vand Htc Chacha,in stare perfecta pastrat in husa,fara defecte, fara zgarieturi sau pete, la pretul de doar 299 lei (am redus pretul de la 400 datorita nevoii rapide de bani)!, alaturi de accesoriile: incarcator, cablu de date, card micro SD, husa. Telefon dedicat facebook-ului cu touch screen + qwerty cu camera spate 5 Mpx, camera secundara VGA, procesor 800 Mhz, 512 RAM, 512 ROM, Android 2.3.6 Gingerbread, etc..Pentru poze, intrebari sau review-uri accesati linkul :

https://www.facebook.com/dariusalex.ciocan

sau bineinteles la raspunsurile acestei "intrebari". Multumesc anticipat locuiesc in judetul Suceava, oras :Vatra Dornei.

Răspuns Câştigător
| alexsiceva a răspuns:

Un prieten de al meu vrea 0727320596
sa ii zici ca alex ti-a dat numarul

2 răspunsuri:
| iulain13 explică (pentru alexsiceva):

Pfooai iti multumesc... da-mi mai bine adresa lui de facebook

| alexsiceva a răspuns (pentru iulain13):

Scrie pe facebook andi szabo sau Andrei szabo... ceva de genu https://www.facebook.com/andytza.andy.12?fref=ts