| iulain13 a întrebat:

Vand Htc Chacha,in stare perfecta pastrat in husa,fara defecte,fara zgarieturi sau pete, la pretul de doar 299 lei (am redus pretul de la 400 datorita nevoii rapide de bani)!, alaturi de accesoriile: incarcator, cablu de date, card micro SD, husa. Telefon dedicat facebook-ului cu touch screen + qwerty cu camera spate 5 Mpx, camera secundara VGA, procesor 800 Mhz, 512 RAM, 512 ROM, Android 2.3.6 Gingerbread, etc..Pentru poze, intrebari sau review-uri accesati linkul :
https://www.facebook.com/dariusalex.ciocan
sau bineinteles la raspunsurile acestei "intrebari". Multumesc anticipat locuiesc in judetul Suceava, oras :Vatra Dornei.

4 răspunsuri:
| mariutza03 a răspuns:

In legatura cu transporul telefonului cum este?

| iulain13 explică (pentru mariutza03):

Il trimit prin posta catre destinatar cu transport platit de mine.

| JohnyTest a răspuns:

Copil facut din rabla, nu stiai ca intrebarile de genu' se pun pe tocmai.ro sau mercador.ro?

| iulain13 explică (pentru JohnyTest):

laughing)) Ma coptil fatat ce dracu imi zici mie "copil" cat tu ai numele ala. Hai pa, eu pun unde vreau anuntul tongue.Mai bine nu raspunde deloc daca nu spui nimic pozitiv.