| iulain13 a întrebat:

Vand HTC ChaCha urgent! Arata super bine, functioneaza de nota 10/10, a fost pastrat in husa, nu are zgarieturi, nu are pete, nu are defecte. A fost cumparat nou( eMAG) cu 6 luni in urma :P. Vine insotit de accesoriile: incarcator, cablu de date(originale), husa black, card microSD 4GB+adaptor, carticica totul la pretul de 320 lei, usor negociabil.
HTC ChaCha este un terminal generatia 3G ce ruleaza cu sistemul de operare Android si are o tasta dedicata pentru a accesa aplicatia Facebook preinstalata. Este dotat cu o camera foto de 5 mp (spate)cu autofocus si ledflash, camera secundara VGA wireless lan, receptor gps si bluetooth, radio fm stereo, busola digitala, accelerometru. Este dotat cu procesor 800 Mhz, android 2.3.6 Gingerbread, 512 RAM, 512ROM, ETC...
contactati-ma pe pagina mea de facebook pentru mai multe poze si detalii :
https://www.facebook.com/dariusalex.ciocan

Răspuns Câştigător
| iulain13 explică:

Pai daca l-ai pus, promoveaza anuntul pe facebook... pune-l pe grupuri gen asta https://www.facebook.com/groups/286945171436551/ ...cu cat postezi anunt in mai multe locuri, cu atat mai multe sanse de a-l vinde.

2 răspunsuri:
| RobertVali111 a răspuns:

Pune-l pe site-uri precum mercador, tocmai si okazii, ca o sa il vinzi sigur.

| iulain13 explică (pentru RobertVali111):

Dap mersi... Eu l-am pus pe mercador si tocmai, pe okazii cere bani sad