| Levelstar a întrebat:

Voi ce ati alege dintre:
Telefon mobil Samsung I9300 GALAXY S3, 16GB, alb si Telefon mobil Apple iPhone 4, 8GB, Black. Spuneti-mi de ce?

Răspuns Câştigător
| Buburuzăăăă a răspuns:

IPhone 4 deoarece :
-ai mai multe aplicatii
-navigarea pe internet este mai rapida
-memoria telefonului ( fara card) este mult mai mare
-arata misto
-Te va tine chiar ff mult
-FUNDOIIII? happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In nici un caz iphone 4!
De ce: daca era macar 4s, mai mergea.
Iphone 4 e batran, din 2010 chiar. CPu sigle-core de 1ghz care gafuie la un 720p(hd); Are ram putin si aproape i se termina "viata" pe partea de aplicatii;
s3 e mai ok. vine cu 1gb ram, gpu mai bun care suporta 1080p si vine cu un ecran hd, superamoleg(Culori mai ok). Cpu este un quad-core de 1.4 ghz. Plus ca aplicatiile ruelaza fara probleme, deoarece inca e un telefon bun. Iphone 4 concura cu galaxy s1; Iphone 4s cu galaxy s2; iphone 5 cu galaxy s3 iar ce o sa apara, anume iphone 5s cu galaxy s4.

| Criterion a răspuns:

Oh, man, de ce nu zici ca esti fan Apple?
Ai si acordat premiu?
Arunca o privire aici:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=3275
Concluzia se trage singura.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Pentru ca Samsung I9300 GALAXY S3 e mai bun, mai puternic, o camera mai buna, se misca mai bine, poti avea mai multe aplicati gratuite, mai rezistent si melodii gratuite. Normal ca e mai bun ca iPhone 4