| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i fac fratelui meu de ziua lui un telefon cadou, dar nu am decat 400 lei.Ce telefon imi recomandati de banii acestia performanta-calitate?

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Acesta cred eu ca este cea mai buna solutie: http://www.emag.ro/......D41CXBBBM/

O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.Uite ce zic eu.Nu ai bani de ajuns si nu stii cam ce i-ar placea fratelui. Deci in ziua cu pricina il pupi zdravan, ii urezi la multi ani si ii spui asa; Fratioare eu nu stiu ce cadou sa-ti iau, poate iti place poate nu, iti dau 400 de lei si iti iei ce vrei.El poate nu vrea telefon, poate ar dori altceva.Un cadou cand il dai sau il primesti, place sau nu place.Asta e, cadoul e cadou bun, nebun trebuie sa-l ia, asa ca daca ii dai bani se va gandi el ce vrea de fapt. La multi ani fratelui tau iar tie o zi buna.

| jolidon12 a răspuns:

Pai nu poti lua cine stie ce telefon de calitate cu acei bani. Toate telefoanele smartphone sunt de la 800 de lei in sus. Vorbeste cu parintii tai, puneti toti bani si luati un telefon bun.