| RozaCinni a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou pana in 800lei. Ce imi recomandati? Vreau sa il folosesc mai mult pentru convorbiri video.jocuri si net happy

Răspuns Câştigător
| Ionicka a răspuns:

Iti poti lua un Samsung Galaxy Fresh; Trent Lite Plus; Galaxy Ace 3 sau Samsung Galaxy S3 mini sau Galaxy Core.Iti poti lua un LG sau un HTC Desire.Sunt foarte bune si foarte frumoase.
Intra pe eMAG, sorteaza telefoanele dupa pret si alege-l pe cel care iti place mai mult.
Poti comanda cu increde de acolo, sunt foarte seriosi
Succes