| Alexandru55667 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon din gama Apple, iphone 8 sau 7 vreau sa stiu care ar merita?

7 răspunsuri:
| tigru18 a răspuns:

Iphone 8

| Andreibbv19 a răspuns:

Iphone 8, deoarece nu e diferenta mare de pret, tine bateria mai mult fata de iphone 7, are un aspect mai frumos.

| Tpufan123 a răspuns:

Eu stiu ca iPhone 7 are bateria mai mare decat iPhone 8 insa 8 ul merita mai mult pentru ca are wireless charge! Altfel nu vad sa fie super diferente intre cele doua

| Florin242006 a răspuns:

Pai daca o luam logic ar trebui 8-ul dar daca o luam teoretic tot 8-ul

| MariusTud0r a răspuns:

Sincer îți zic că nici unul nu ar merita. Apple au niște prețuri cam ridicate așa că mai mult ar merita un Samsung.Dar dintre iPhone 7 & 8 merită mai mult 7.Deoarece iPhone 8 vine doar cu numele, specificațiile aproape identice ca la iPhone 8 deci e clar.Te poți uita la review-uri pe YouTube, iPhone 7 vs 8.

Sper că te-am ajutat!winking

| MariusTud0r a răspuns (pentru MariusTud0r):

*Am vrut să spun că iPhone 8 are aproape aceleași specificații ca iPhone 7*

| Iote a răspuns:

O6111141@nwytg.net