| Nix_Ahmed_1972 a întrebat:

Vreau sa îmi schimb telefonul și tata nu vrea sa îmi cumpere unul.
P.S. vreau Samsung Galaxy note 4

3 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si? Vrei sa ti-l cumpărăm noi? Roaga-l pe tatăl tau pana îl convingi.

| Nix_Ahmed_1972 explică:

Pai nu dar nu mai știu ce sa îi zic

| gabriel87000 a răspuns:

Da tu vrei telefon de 300 de euro? eu unu te intreb parinti sil permit sa til cumpere? 2 la mana nu ai cum sa ceri asa ceva parintilor asteapta pana cresti mare pana devii dependent financiar si atunci iti poti lua ce vrei tu.momentan parinti iti ofera un pat mancare etc