| LION007 a întrebat:

Am un prieten care ar vrea sa-si cumpere Samsung Galaxy Note 10.1, N8000. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Presupun ca te referi la http://bit.ly/107Genu?

DAca da atunci Bravo lui! Face o afacere foarte buna.

Nu vreau sa o supra estimez. dar eu o consider la ora actuala mama tabeltelor. nu stiu daca ai testat-o dar merge totul foarte rapid si fluent. este o placere sa o ai.

Spune-i sa se uite si peste parerile celor care au cumparat-o deja si au lasat un review.

1 răspuns:
| advzxcxzxc a răspuns:

Am galaxy tab 2 si are un lag cand ii umpli memoria cam pana la 10 gbdeci mai bine isi ia s 4 pentru ca ala merge mai bine tabul se misca mai greu dar culorile sunt bestiale