| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie de un mic ajutor
Tata vrea sa ii cumpere mamei un Samsung galaxy s8 plus, cand am fost doar eu in magazin cu ea a spus că îl vreau și a zis ca ce sa fac eu cu cărămida aia in buzunar, clar nu i-a plăcut. Cum sa fac atunci când îl cumpara sa mi-l dea mie si eu sa ii dau telefonul meu un Samsung galaxy s6 edge
Ceva sfaturi sau texte care ar merge?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă o sa umble pe el poate o sa vadă ca ii place, nu ai de unde sa știi.
Poți doar sa o intrebi, ii spui ca îți place și dacă vrea ea sa ți-l dea ți-l va da.