| Elly213 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou.Prefer Samsung, android..si o camera buna.
Voi ce telefoane aveti si sunteti multumiti de ele?
Dati si voi niste pareri ca sunt cam in ceata momentan =D

4 răspunsuri:
| Alyna36 a răspuns:

Samsung galaxy Ace 2
E foarte bun, mie imi place mult.Camera e destul de buna.Citeste mai mult pe net de el.Sunt foarte multumita ca l-am luat : )

| sparky34 a răspuns:

Samsung S3 e foarte bun si nu foarte scump.Are si camera buna.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Cialut!

Pai.un target, un pret? Nu? of of of, lasa ca muncesc eu pentru tine tongue

Cel mai bun telefon (la un pret mai ridicat) cu o camera buna este Galaxy S2 Plus. Are camera de 8MP, este..Samsung (evident) memorie interna 8GB, 1GB RAM, procesor dual-core ..si o baterie super! M-a tinut la un moment dat 3 zile! L-am folosit putin, cred ca a avut ecranul deschis 2 ore dar..totusi! un smartphone normal nu trece de o zi! Chiar daca nu il folosesti mult!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| ottotony a răspuns:

Samsung Galaxy SII sau SIV sau daca nu un HTC. E bestial telefonul si bate si Apple-ul si Samsungul happy