| 1205679 a întrebat:

Vreau să șterg contul de my electrica cu adresa de email să fac o altă adresă de email

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa stergi contul, ca ala este legat de contractul tau cu electrica, dar poti schimba adresa de email sau numarul de telefon intrand in cont la setari si facad schimbarile care le doresti si apoi salvezi contul.

| ItachiUchiha69 a răspuns:

Nu trebuie neapărat să ștergi contul.
Poți să îl modicfi.
Unde ai adresa de email actuala pusă, apasă pe schimba/ modifică și după îți pui adresa pe care o vrei.