| Andreea7000 a întrebat:

Vreau să șterg de pe o poza niste fire de păr care stau puțin anapoda, dar nu stiu nici o aplicatie pentru telefon. Voi știți una simpla de folosit si cu efect? Am telefon cu Android.

1 răspuns:
| amaliamariniuc a răspuns:

Hei Andreea! Din păcate nu ştiu nici o aplicaţie pentru telefon unde te-ar putea ajuta cu problema asta, dar exsistă photoshop şi este foarte util în cazurile de genul, plus nu este foarte greu de folosit. Singura problemă e că se poate utiliza doar pe calculator. Dacă ţi-am stârnit interesul, te pot ajuta cu mai multe detalii pe tema asta.